Zabiegi wyszczuplające sylwetkę

Każda osoba borykająca się z nadwagą wie, jak trudno jest uzyskać, zachować i utrzymać piękną sylwetkę. Nie wystarczy tylko zdrowa dieta – bardzo ważna jest bowiem również szeroko rozumiana aktywność fizyczna. Zarówno jeden jak i drugi składnik pięknej sylwetki – dieta i ruch, powinny być stosowane równolegle i regularnie, aby efekty były wymierne. Kiedy już uda nam się zmienić w ten sposób życie na lepsze, ciekawym rozwiązaniem będzie wprowadzenie rozmaitych zabiegów kosmetycznych wyszczuplających, mających na celu ujędrnienie oraz wymodelowanie naszej sylwetki i utrzymanie efektów odchudzania. Wśród takich zabiegów salony kosmetyczne we Wrocławiu (https://swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html) oferują między innymi body wrapp. Jest to zabieg odżywiający i regenerujący skórę oraz niwelujący oznaki starzenia. Na przykład body wrapp oparty na kawie jest bardzo popularny i uważany przez klientki za bardzo skuteczny. Zabieg ten polega na zastosowaniu specjalnej maski, którą nakłada w odpowiedni sposób wykwalifikowana kosmetyczka. Wrocław ma kilka salonów, w których można się poddać temu prostemu i skutecznemu zabiegowi, a jego koszt nie jest powalający, ponieważ waha się w granicach 150 zł za zabieg.

Inne zabiegi wyszczuplające są często wykonywane przy użyciu różnych specjalistycznych urządzeń, wymagających dużej wiedzy ze strony personelu, jak na przykład elektrostymulacja [tu więcej o elektroterapii]. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu pojedynczych elektrod lub koca elektrycznego. Elektrody te umieszcza się w miejscach, gdzie znajdują się odpowiednie mięśnie i w ten sposób  wprawia się je w ruch imitując wrażenie podobne do tego, jakie powstaje po intensywnym treningu siłowym. Koszt jednego zabiegu to około 60 do 100 złotych, w zależności od miejsca. Należy jednak pamiętać, iż aby był on skuteczny konieczne będzie przynajmniej kilkukrotne powtórzenie.

Poza wymienionymi tutaj zabiegami, gabinety kosmetyczne proponują swoim klientkom na przykład endermologię LPG lub Apollo Tripolar. Wszystkie zabiegi są bezpieczne dla zdrowia i skuteczne o ile stosujemy je regularnie. Wszystkie również wymagają uzupełnienia dietą i aktywnością fizyczną – nie ma bowiem możliwości, aby nasze ciało nabrało zdrowego, wysportowanego wyglądu dzięki samym tylko zabiegom kosmetycznym. Dlatego w przypadku dbałości o sylwetkę tak duże znaczenie ma dbałość o zdrowie w ogóle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *