Depilacja laserowa w salonie w Gdańsku

Mimo iż depilacja laserowa była już znana w latach 60. Dopiero kilka lat temu zyskała większą ilość zwolenników. Metoda ta uległa znacznej modyfikacji. Na rynku kosmetycznym pojawił się nowoczesny sprzęt dzięki czemu podczas zabiegu nie mam mowy o uszkodzeniu pigmentu, bądź podrażnieniu skóry. Najprościej mówiąc depilacja polega na działaniu wiązką światła na cebulkę włosa, która zostaje jednocześnie pozbawiona składników odżywczych. W konsekwencji dochodzi do obumarcia cebulki włosowej.

Wielu klientów salonu kosmetycznego pyta, czy depilacja laserowa jest bezpieczna. Jak najbardziej tak. Nowoczesny sprzęt jakim dysponuje gdańska kosmetyczka ze swiaturody.com powoduje dotarcie tylko do mieszków włosowych a co się z tym wiąże nie uszkadza nabłonka i nie powoduje podrażnień. Jeśli jednak chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia na długie lata to musisz być przygotowana na całą serię zabiegów. Podczas jednorazowej depilacji w salonie kosmetycznym nie ma możliwości, aby usunąć nadmierne owłosienie w całości. Dzieje się tak dlatego, że nie wszystkie włoski rosną w jednym tempie. Różnica w początkowej fazie wzrostu może wynosić nawet 2-3 dni w związku z czym po pierwszym zabiegu możesz zauważyć, że w pewnych miejscach włoski nadal wyrastają. Dlatego właśnie kosmetyczka w Gdańsku zaleca cała serię zabiegów po to, aby końcowy efekt był taki o jakim marzyłaś, czyli gładkie ciało.

Liczba zabiegów zależy od indywidualnych cech klientki. Ciemniejszy pigment włosa, liczba owłosienia czy grubość włosa – to tylko niektóre elementy które mają bezpośredni wpływ na ilość zabiegów. Kolejnym pytaniem z którym na co dzień spotyka się kosmetyczka Gdańsk jest to czy taki zabieg jest bolesny. Nie należy on do przyjemnych, jednak wszystko zależy od indywidualnych cech kobiety. Nie jest to jednak ból, który sprawi, że osoby poddające się depilacji nie będą mogły wytrzymać. Mowa tu raczej o pewnego rodzaju dyskomforcie, o którym jednak szybko zapominamy widząc efekt końcowy. Depilacji laserowej w salonie kosmetycznym mogą się poddać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Za pomocą tej metody można usunąć zbędne owłosienie pod pachami, w okolicy bikini, na nogach, czy torsie. To doskonała metoda także dla kobiet, które cierpią na nadmiar owłosienia w okolicach twarzy. Jak podkreśla kosmetyczka z Gdańska, trzeba jednak pamiętać o pewnych obostrzeniach przed zabiegiem. Należą do nich między innymi unikanie słońca bezpośrednio przed depilacją. O tym jak przygotować się do depilacji, porozmawiaj z kosmetyczką umawiając się najpierw na konsultację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *